Služby Salón I ♥ DNJ Kontakt Ochrana osobných údajov
Filozofia
 

Filozofia

NADŠTANDARDNÝ ZÁŽITOK

Naším cieľom je dať klientom viac ako je bežné, s ohľadom na ich individuálne potreby a naturel. Prioritou je zabezpečiť, aby ste sa u nás cítili komfortne, dopriali si chvíle oddychu a odchádzali nadmieru spokojní, so vzhľadom, ktorý nebude odrážať nič iné ako vaše najlepšie ja. Nezáleží ani na veku, ani na postavení. Jediné na čom nám záleží ste vy, a vaša nielen vonkajšia, ale hlavne vnútorná krása.

V SÚLADE SO ZDRAVÍM A DOBRÝM SVEDOMÍM

V DNJ používame produkty, ktoré nielen patria k absolútnej svetovej špičke, ale ako bonusom pre vás je, že sa nemusíte obávať či sú testované na zvieratách alebo poškodzujú životné prostredie. Značky, s ktorými pracujeme obsahujú len to najlepšie - sú šetrné voči našim klientom, ale aj personálu. Rozdiel EKO produktov pocítite sami už pri prvej návšteve.

ŠETRÍME VÁŠ ČAS

Želáme si, aby ste si v DNJ dopriali chvíľu len pre seba a mali možnosť pocítiť aké to je, keď sa čas zastaví a vy jednoducho relaxujete. V súčasnej dobe je životné tempo priam závratné a práve preto je náš personál vyškolený aj na prácu, v ktorej prepájáme jednotlivé ošetrenia do ucelených celkov. Výsledkom nemôže byť nič iné, ako vaša absolútná spokojnosť a ušetrený čas, ktorý môžete venovať bežným potrebám, ale aj radostiam bežného života. Záleží len na vás, akú cestu si vyberiete. My vám zaručujeme ten istý výsledok a kvalitu služieb.

POSTARAJÚ SA O VÁS ODBORNÍCI

Team salónu DNJ tvoria ľudia, pre ktorých je práca ich vášňou a vďaka tomu ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Pri prvej návšteve môžete očakávať dôkladnú analýzu so zhodnotením aktuálneho stavu vašich vlasov, pleti, nechtov alebo chodidiel - podľa toho, pre akú službu sa rozhodnete. Vstupom do DNJ sa stávate viac ako bežným klientom a starostlivosť nekončí vašim odchodom z dverí. Náš personál je vám k dispozícii telefonicky alebo online vždy v pracovnom čase. Ochotne vám poradí pri akýchkoľvek otázkach týkajúcich sa vašej vizáže, vlasov, pleti alebo nechtov.