Služby Salón I ♥ DNJ Kontakt Ochrana osobných údajov
Kaderníctvo Kozmetika Manikúra Pedikúra
 

Kaderníctvo

JOICO

Nano-technológia, kvalita, integrita, patentované terapie vlasov, omladzujúce rekonštrukčné farby, šetrné melíry, špičkové domáce produkty-toto sú benefity značky.Sme hrdí, že môže byť súčasťou nášho salónu. Joico je absolútnym právom už viac ako desať rokov na stupni víťazov v svetovej kaderníckej akadémii. Výnimočnosť a kvalitu, ktoré táto značka ponúka posúvame ďalej vám- našim klientom.

PONÚKAME

Dámske a pánske trendové strihy
Kolorovanie a melírovacie techniky
Vlasový styling
Patentované vlasové terapie Joico
Spoločenské účesy
Zahusťovanie a predlžovanie vlasov
Odborné poradenstvo

Dámske a pánske trendové strihy

Zmene strihu vždy predchádza dôkladná analýza vlasov a konzultácia. Účes by mal byť nielen precízne ostrihaný, ale hlavne by vás mal charakterizovať a samozrejme nebyť príliš náročný na domácu starostlivosť ,tak aby ste sa vo svojej koži cítili dobre a pohodlne. Po strihu môžete od nášho odborníka očakávať tipy, triky a odporučenie vhodných produktov pre váš typ vlasov na domácu starostlivosť.

Kolorovanie a melírovacie techniky

Všetky druhy farieb a melírov Joico sú obohatené o rekonštručný Bio Advanced Peptid a Quadramín komplex,vďaka čomu už počas samého procesu farbenia vlasy začínajú byť rekonštruované a vyživované. Výsledným efektom sú prirodzene žiariace nevymývajúce sa farby, ktoré dokonale kryjú šediny a nezaťažujúci šetrný melír s primeranou dávkou hydratácie. Dokážeme bez poškodenia a pridania škodlivých chemických látok zosvetliť, tónovať alebo prekryť nežiadúce šediny. Náš team má aj vždy aktualizované znalosti najnovších techník ,ako je tieňovanie a výrazné farby alebo duálne systémy a to vždy s prihliadaním na kondíciu vašich vlasov.

Vlasový styling

Pri volení úpravy vašich vlasov je vždy dôležité prihliadať na niekoľko na seba vzájomne naväzujúcich faktorov ktoré vedia ovplyvniť výsledný vzhľad človeka. Odborníci sú vyškolení na znalosť estetiky aj najnovších techník úpravy a odporučia vám vždy niekoľko variant trendy stylingu ,je len na vás akú máte v daný deň náladu a pre akú úpravu sa rozhodnete.

Patentované vlasové terapie Joico/Shiseido

K Pak rekonštrukčná terapia
Pre poškodené,oslabené alebo namáhané vlasy. Preniká až do jadra vlasu a vypĺňa ho keratínom a chýbajúcimi aminokyselinami, výsledkom sú zdravé,pružné a lesklé vlasy.

Zažehľovacia keratínová terapia
Veľmi jednoduchý a efektívny spôsob rekonštrukcie. Pomocou špeciálnej žehličky do vlasov aplikujeme nanotechnologicky spracovaný keratín a aminokyseliny, táto zmes vytvorí neviditeľný ochranný obal, vďaka ktorému sú vlasy zdravé, hebké, ľahko upraviteľné a hlavne chránené.

Scalp therapy
Účinná pomoc pri problémoch s pokožkou hlavy/lupiny,zvýšený mazotok, svrbenie. Jedná sa o liečebnú masáž, pri ktorej sa používa patentované sérum - to dokáže vyrovnať Ph, ukľudniť podráždenie a obmedziť nadmerné padanie vlasov.

Smooth Cure terapia
Kúra, ktorá na 72 hodín vyrovná kučeravé alebo porézne vlasy, bez toho,aby bolo nutné ich vyžehiť, zároveň poskytuje vlasom ochranu proti vzdušnej vlhkosti na celých 24 hodín.

Moisture terapia
Vhodná pre suché, lámavé vlasy. Zabezpečí vlasom potrebnú vlhkosť a spúšťa ich samohydratačný proces, po kúre sú vlasy viditeľne pružnejšie, odolnejšie a pevnejšie.

Spoločenské účesy

Po konzultácii s vami vyberieme účes,ktorý bude vhodný pre danú príležitosť a kvalitu vlasov tak,aby vydržal počas celej výnimočnej udalosti a bol skutočnou “korunou“ krásy. Mimo bežnej úpravy ako napríklad kučeravenia, žehlenia alebo vytvárania výčesu poskytujeme do vlasov aj rôzne zaujímavé doplnky vždy podľa najnovších trendov .

Zahusťovanie a predlžovanie vlasov

Pred samotnou aplikáciou vás čaká dôkladná konzultácia u nás v salóne kedy si radi vypočujeme vaše presné predstavy, následne vyberieme techniku a typ vlasov ktorý je pre vás najvhodnejší. V ponuke máme všetky odtiene vlasov aj najaktuálnejšie techniky.

Odborné poradenstvo

Vnímame odporúčanie domácej starostlivosti a analýzu vlasov nielen za našu povinnosť, ale hlavne ako nevyhnutnú samozrejmosť, ktorá prispeje k zdraviu a kráse vašich vlasov a práve preto odborné poradenstvo poskytujeme zadarmo ku každej z ponúkaných vlasových služieb.