Pedikúra | DNJ
Služby Salón I ♥ DNJ Kontakt Ochrana osobných údajov
Kaderníctvo Kozmetika Manikúra Pedikúra
 

Pedikúra

Naše nohy sú najčastejšie využívaný dopravný prostriedok a preto si zaslúžia starostlivosť a opateru najvyššej kvality počas celého roka. My vám ju ponúkame na špeciálnom masážnom kresle s kolorterapiou.

Čo ponúkame

Klasická pedikúra
Japonská pedikúra
Wellness pedikúra
Gel lak pedikúra

Klasická pedikúra

Obsahuje odstránenie stvrdnutej kože skalpelom alebo prístrojom určeným na suchú pedikúru ,úpravu nechtov a krátku osviežujúcu masáž chodidiel –je to rýchla pedikúra zameraná na potrebné ošetrenie chodidiel a úpravu nechtov s možnosťou lakovania s kvalitnými dlhotrvacnými lakmi.

Japonská pedikúra

Obsahuje odstránenie stvrdnutej kože skalpelom alebo prístrojom určeným na suchú pedikúru, skrátenie a úpravu nechtov a ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou, ktorú zaleštíme pomocou špeciálnej jelenice-nechty sú tak zdravšie, lesklejšie a odolnejšie voči rôznym farebným pigmentom.

Wellness pedikúra

Ošetrenie chodidiel za pomoci príjemne aromatických produktov, bez použitia skalpelu, obsahuje zmäkčujúci krém ,peeling, úpravu nechtov, revitalizačnú masáž chodidiel a predkolení a výživný zábal - toto ošetrenie poteší nielen nohy, ale aj všetky vaše zmysly.

Gel lak pedikúra

Obsahuje procedúry klasickej pedikúry – na nechty sa následne nanesenie kvalitný gel lak plný vitamínov A a E. Nechty sú pevné, zdravé a bez poškodenia. Na výber máme vždy širokú a aktuálnu škálu krásnych farieb. Gel lak ma niekoľko výhod napríklad, že hneď po ošetrení je možné si obuť aj zatvorené topánky a nedochádza k olupovaniu farby alebo naozaj dlhotrvácny efekt.