Manikúra | DNJ
Služby Salón I ♥ DNJ Kontakt Ochrana osobných údajov
Kaderníctvo Kozmetika Manikúra Pedikúra
 

Manikúra

Upravené ruky sú väčšinou prvou známkou udržiavaného vzhľadu. V ponuke máme niekoľko ošetrení, ktoré nielen zaručujú ich dokonalý vzhľad, ale aj poskytujú potrebnú revitalizáciu, ktorá je pre túto našu nesmierne namáhanú súčasť potrebná.

Čo ponúkame

Klasická manikúra
Japonská manikúra
Wellness manikúra
Lakovanie nechtov
Ošetrenie rúk
Omladzujúci peeling
Detox rukavice
Modeláž gelových nechtov
Gel lak

Klasická manikúra

Obsahuje úpravu a vytvarovanie nechtov a nechtového lôžka ,preleštenie nechtovej platničky a prelakovanie spevňujúcim alebo výživným lakom. Na záver nanesenie revitalizujúceho krému, ktorý zapracujeme do pokožky rúk.

Japonská manikúra

Dvojkrokové ošetrenie a úprava nechtovej platničky pomocou japonskej pasty s obsahom včelej kašičky a leštiaceho púdru. Výsledkom je odolnejší a lesklý necht - táto manikúra je považovaná za najtrvácnejšiu.

Wellness manikúra

Príjemná a voňavá manikúra obohatená o peeling pokožky ,hrejivý alebo výživný zábal a relaxačnú masáž rúk, zavŕšená jednofarebným lakovaním nechtov

Ošetrenie rúk

Omladzujúci peeling pozostáva z dvoch krokov, najprv zbavíme pokožku odumretých častíc a vzápätí jej doprajeme upokojujúcu hydratačnú masáž.

Detox rukavice

Zbavíme vaše telo nahromadených toxínov za pomoci špeciálnych teplých rukavíc s obsahom byliniek z Himalájí- tie do seba absorbujú behom desiatich minút škodlivé látky a zároveň poskytnú rukám revitalizáciu.

Modeláž gelových nechtov

Ak túžite po dokonalých nechtoch so zaujímavým a aktuálnym lakovaním a úpravou a nepatríte k tým, ktorých nechty majú dostatočnú pevnosť alebo tvar za pomoci najkvalitnejších gelov na trhu vám ich vytvarujeme a vy sa môžete na dlhší čas odbremeniť od starostlivosti o ne. Pri modelacii zaručujeme kvalitu a výdrž gelových nechtov.

Gel lak

Ideálna voľba pre všetky typy nechtov. Zaručuje pevnosť takže sa po jeho aplikácií nechty nelámu, vyzerajú skvele a upravene. Gel lak vydrží dva týždne, nepoškodzuje nechtovú platničku a následne sa ľahko bez zbrusovania odstraňuje.