Kozmetika | DNJ
Služby Salón I ♥ DNJ Kontakt Ochrana osobných údajov
Kaderníctvo Kozmetika Manikúra Pedikúra
 

Kozmetika

Institut Esthederm

Ponúka novú generáciu starostlivosti -aktívne prevychováva pleť k využívaniu vlastných zdrojov. Institut Esthederm dokazuje ,že každá pleť môže byť krásna, že každá pleť má dostatočný potenciál a vnútornú kapacitu, aby správne fungovala a stárla primerane veku.

Sothys Paris

Prestížna francúzska kozmetika patrí už roky právom k svetovej špičke, vďaka svojej kvalite a inovatívnym ošetreniam . Sothys je svet rafinovaných emócií ,zmyselnosti, efektívnosti a hlavne zaručenej kvality.

Návšteva našich nadštandardne vybavených kozmetických kabín začína vždy bezplatnou analýzou pleti a stanovením ošetrujúceho plánu.

Čo ponúkame

Ošetrenia podľa typu pleti
Intenzívne ošetrenia
Relaxačné ošetrenia
Salónne kúry Sothys
Terapie Institut Esthederm
Vizáž
Úprava obočia
Permanentný make up
3D mihalnice
Depilácie

Ošetrenia podľa typu pleti

Zabezpečujú pleti optimálnu hydratáciu a základnú starostlivosť presne podľa individuálnych potrieb.

Intenzívne ošetrenia

Sú určené pre zrelšiu pleť a vykonávajú sa za pomoci účinných sér a koncentrátov, ktoré dokážu zvrátiť príznaky starnutia a straty elasticity pleti.

Relaxačné ošetrenia

Doprajú pleti upokojenie, prílev novej energie a vitality a to vďaka produktom plných vitamínov a antioxidantov so zmyselnými vôňami.

Salónne kúry Sothys

COLLAGENE HYALURONIQUE - anti-aging ošetrenie s kolagénom, kyselinou hyaluronovou a elastínom.
Profesionálne salónne ošetrenie je maximálne prispôsobené veku a stavu pleti. Vysoko koncentrované produkty a exkluzívna masážna technika zaručí neopakovateľný výsledok- primerane vypnutú pleť, žiariacu mladosťou a vitalitou.

HYDRADVANCE – optimálna hydratácia.
Profesionálne salónne ošetrenie, ktoré prináša ozajstnú chvíľu potešenia pre všetky Vaše zmysly. Hydratačná kúra je prispôsobená všetkým typom pleti vrátane mastnej a je vhodná počas celého roka. Výsledkom je dokonale primerane hydratovaná a zdravá pleť.

V RYTME ROČNÝCH OBDOBÍ
Rovnako ako príroda, tak aj pokožka žije v rytme ročných období. Sothys vytvoril dve kolekcie sezónneho ošetrenia v limitovanej edícii inšpirovaného bohatosťou prírody. Spoločný koncept spája koktail originálnych aktívnych látok, gurmánske vône a ochranný efekt.

Terapie Institut Esthederm

Osmoclean – príprava pleti
Unikátne, ultra-jemné čistiace účinky a individuálny prístup. Pleť je optimálne pripravená pre použitie ďalšej starostlivosti o pleť.

Essential – riešenie kožných disfunkcíí
Špecifické ošetrenie, ktoré poskytuje cielené riešenie , prevychováva pleť a pomáha jej využívať svoje vlastné zdroje. Výsledkom je správne hydratovaná a vitálna pleť ,bez známok zvýšenej senzibility.

Expert ošetrenie – stabilizácia pleti
Intenzívne ošetrenie, ktoré poskytuje odborné riešenie pre akútne kožné dysfunkcie. Vďaka účinným molekulám s hľbkovou penetráciou dochádza k odstráneniu problému stabilizovaniu pleti.

Cyclo system – obnovenie elasticity pleti
Inovatívne a vysoko efektívne ošetrenie je určené pre zrelú pleť odpovedajúcu na hormonálne zmeny, ktoré sa prejavujú po 45. roku života . Ošetrenie dokonale obnovuje cyklus mladosti pleti.

Vizáž

Vizážistky v salóne pracujú len s vysoko kvalitnými produktami v špeciálne vytvorenej kabíne, ktorá vám poskytuje kľud aj súkromie. Je jedno, či potrebujete len poradiť, naučiť sa ako sa nalíčiť alebo priamo vykúzliť wow efekt v podobe denného ,spoločenského alebo svadobného make upu – naše odborníčky vám ho vytvoria vždy podľa najnovších trendov prihliadajúc na vašu vlastnú krásu a osobné prednosti.

Permanentný make up

Je určený pre dámy, ktoré nie sú spokojné s ich tvarom alebo hustotou obočia, ako aj pre tie,ktoré sa len jednoducho chcú odbremeniť od každodenného používania kontúrovacej ceruzky na pery, obočie alebo očnej linky.

3D mihalnice

Ponúkame všetky techniky zahusťovania a predlžovania mihalníc od trsov až po norkové mihalnice rôznej hustoty a dĺžok. Aj tomuto úkonu predchádza odborné poradenstvo – vyberieme vždy primeranú dĺžku a hrúbku aplikovaných mihalníc tak,aby nedošlo k zbytočnému zaťaženiu a poškodeniu vlastných- naše kozmetičky pracujú len s najvyššiou kvalitou a hypoalergénny