Služby Salón I ♥ DNJ Kontakt Ochrana osobných údajov
Charitatívne projekty Celebrity
Jaro Slávik - hudobný producent
S teamom Joico som urobil nezabudnuteľnú photosession. Pri otvorení salónu DNJ som sa okamžite stal ich fanúšikom. Vynikajúca lokalita, majiteľky , ktoré sa vždy o svojich zákazníkov zaujímali, komplexná ponuka služieb, to sa len tak v Bratislave nevidí.
Andy Kraus - scenárista
Chodím sem vždy pravidelne aj s mojou manželkou, nakoľko sa o nás vždy team perfektne postará a cítime sa tu príjemne.
Stanka Pavolová - moderátorka
Salón navštevujem veľmi rada, kvôli príjemnému a ochotnému personálu. Vždy sa teším, pretože je to miesto, kde viem, že si zaručene oddýchnem.
Tweens - speváčky
Do salónu DNJ chodíme veľmi rady, cítime sa tam nadmieru príjemne, je tam vždy priam rodinná atmosféra a usmievavý personál. Vybrali by sme si tento salón hlavne kvôli kvalitným službám a celkovo značka Joico patrí k našim obľúbeným . Takisto salónu vďačíme za spoluprácu pri našich foteniach a nakrúcaniach videoklipov, kde sa nám starajú o vlasový styling práve skvelí hairstylisti DNJ.
Ricco Šarközi - spevák
Skvelý prístup k ľuďom a nielen to skvelí odborníci vo svojom odbore, to sú len niektoré z dôvodov prečo sem chodím rád.
 
Kristína Svarinská - herečka
Mám veľmi málo času, ale keď sa mi podarí navštíviť DNJ , je to pre mňa vždy príjemný relax, vyhovuje mi aj to, že v salóne môžete využiť naraz viac procedúr a že tu pracujú s mojimi obľúbenými značkami.
Eňa Podzámska - herečka
S výsledkom práce DNJ čiže s kvalitou mojich vlasov, ich farbou či účesom, som vždy absolútne spokojná ! Vlasová kozmetika JOICO, s ktorou tu pracujú je jednou z najkvalitnejších na trhu a maximálne mi vyhovuje a v neposlednom rade je tu vysoko-profesionálny personál, ktorý nikdy nešetrí úsmevom a ochotou. V salóne DNJ panuje vždy príjemná atmosféra, pokoj a radosť.
Ivana Surovcová - tanečníčka
Konkurencia v poskytovaní služieb v salónoch krásy je veľmi veľká , ale práve maličkosti a profesionalita sú dôležitým merítkom spokojnosti. Ja za seba môžem povedať, že som vždy odišla nadmieru spokojná a konečne som našla čo som hľadala.
Jana Jurčenko - módna návrhárka
DNJ je salón ,kde sa spája vysoká profesionalita s príjemnou atmosférou,ako pozitívum beriem určite aj bezplatné a bezproblémové parkovanie.
Petra Toth - šperkárka
V dnešnom, pre mňa až príliš civilizovanom svete, je len málo miest, kde sa cítim úprimne dobre. Salón DNJ je jedným z nich, nadštandardné služby zo strany profesionálneho tímu JOICO vytvárajú príjemnú atmosféru, kde sa vždy veľmi rada vraciam.
 
Mária Čírová - speváčka
Hľadala som salón, kde sa budem cítiť dobre a kde sa o mňa postarajú doslova od hlavy až po päty - tu som ho našla a môžem s absolútnym presvedčením povedať -že DNJ je salón, kde to skrátka vedia, chodím sem veľmi rada a oceňujem aj možnosť využiť veľmi dobre vybavený detský kútik, ktorý je pre klientov DNJ bezplatný.
Lucia Hablovičová - podnikateľka a bývalá riaditeľka Miss Slovensko
DNJ je pre mňa darčekom , času na seba mi veľa neostáva, o to viac si to však potom užívam. Už roky doprajem svojim vlasom kvalitnú kozmetiku, a aj JOICO bol jeden z dôvodov prečo sem vždy chodím rada.
Kristína Turjanová - herečka
Do salónu DNJ chodím veľmi rada je totižto zárukou kvality a služieb a neviem si vynachváliť kaderníčku Eriku – Odporúčam jej služby vie vždy veľmi dobre poradiť a svoju robotu robí bezkonkurenčne.
MUDr. Eliška Kubíková - dekanka lekárskej fakulty UK
Úžasní ľudia ktorým naozaj záleží na svojich klientoch. Nič hrané, nič umelé ale úprimne - tak si to predstavujem, bola som nadmieru spokojná a rada sa sem budem vždy vracať.